MyaMoon ehted on valmistatud hõbedast, enamus neist on kaetud roodiumikihiga, mis annab ehetele kauakestva läike ja sära. Disainielemendina kasutame ka ehete ülekuldamist.

Hõbe oksüdeerub kergesti, muutub tuhmiks ja tumedaks. Siiski saab oma ehteid teadlikult hoides kaunite ja värsketena hoida aastaid.

Hõbeehete suurimad vaenlased on kosmeetika, kodukeemia, niiskus ja kasutamata seismine. Kindlasti on heaks näiteks hõbelusikad, mis ajapikku lausa mustaks muutuvad, ainult regulaarne hooldus hoiab need värskena.

Hõbeehted võiks ööseks ehtekarpi puhkama panna, kindlasti võiks ehted, eriti sõrmused ära võtta kodutöödega tegelemise ajaks, kodukeemia, puhastusvahendid ja isegi kiire kätepesu ei ole hõbeehetele sõbralikud. Samuti oleks hea mõte ehted ära võtta trenni ajaks, mil suurenenud higistamine ja hilisemad veeprotseduurid ning saun ehetele liiga teevad.

Hõbeehteid võiks hoida teistest ehetest eraldi. Pikemaajalisel seismisel tuleb kasuks säilitamine õhukindlalt suletud kotikeses, kus sees ka tükk fooliumit.

Hõbedast ehete puhastamiseks soovitame eelkõige juveelipoodides saadaolevat puhastusvedelikku. Spetsiaalsesse puhastusvahendisse võib üleni kasta ilma kivideta ehted. Ehted, millel ka pool- või vääriskivi küljes, võiks lihtsalt puhastusvahendisse kastetud lapiga hõõruda ja hiljem põhjalikult jooksva vee all loputada. Kodustest vahenditest sobib puhastamiseks sidrunihape ja sooda, vältida tuleb ehete hõõrumist, et pehmet metalli mitte vigastada.

Kui ehe on juba kriimustatud, saab seda uuendada, MyaMoon puhastab ja poleerib oma klientidele armsaks saanud käsitööehted.

Eriti õrna hooldust vajavad pärlid, neid kahjustab kokkupuude keemiaga, otsese päikesevalguse kui ka rasvade ja õliga. Pärlitega ehteid peks hoidma eraldi ehtekarbis või pehme kangatüki sees. Pärlitega ehteid soovitame puhastada kullassepa juures.

Kullakihiga kaetud ehted oksüdeeruvad samuti, ka neid saab puhastada eelkirjeldatud viisidel. Küll aga tuleb silmas pidada, et kullakiht ei seisa hõbeehte peal igavesti, igapäevasel kandmisel see kulub ja hõbeda pind tuleb välja. MyaMoon oma ehetel kullakihti ei uuenda, küll aga on seda võimalik teha juveelitöökodades.